Yeni Yorum Gönder 

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emlak Danışmanlığı- Mortgage Brokerliği Sınav soruları 27.02.2011
Yazar Konu
Kpss Editör Çevrimdışı
KpssKafe Yöneticisi

Yorum Sayısı: 1,250
Rep Puanı: 314
Yorum: #1
Emlak Danışmanlığı- Mortgage Brokerliği Sınav soruları 27.02.2011

Mesleki Teknik Açık Öğretim Okulu Emlak Danışmanlığı Mortgage Brokerliği Sınav soruları

Sınav soruları 27 Şubat 2011 sınavdan sonra bu konuya eklenecektir.

19-02-2011 01:16 AM
ÇELİK Çevrimdışı
Kpss Adayı
**

Yorum Sayısı: 1
Rep Puanı: 0
Yorum: #2
RE: Emlak Danışmanlığı- Mortgage Brokerliği Sınav soruları 27.02.2011

EMLAK DANIŞMANLIK SINAVINA NASIL KAYIT YAPACAM.? BANA SIRALAMALI ŞEKİLDE YARDIMCI OLURMUSUNUZ.? ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER

20-02-2011 03:20 PM
Kpss Editör Çevrimdışı
KpssKafe Yöneticisi

Yorum Sayısı: 1,250
Rep Puanı: 314
Yorum: #3
RE: Emlak Danışmanlığı- Mortgage Brokerliği Sınav soruları 27.02.2011

Bulunduğunuz bölgedeki açıköğretim bürolarından eğitim teknolojileri M.E.B veya halk eğitim düzenleyeceği kursaları takip etmek için destek alabilirisiniz.Wmlak Danışmanlığı sınavına hazırlık için başlatılan programlar vardır kurs açan merkezlerinin düzenlemiş olduğu kurslar mevcuttur bu kursalara girerek gerekli sertifkayı almanız gerekmektedir.

KAYIT ŞARTLARI

Madde 3. Sertifika Programlarına kaydolabilmek için aşağıdaki şartların varlığı aranır;

a) 18 yaşını doldurmuş olmak,

b) En az lise mezunu olmak, Ancak Emlak Müşavirliği (Danışmanlık, Komisyonculuk) mesleğini bil fiil yürüttüğünü, resmi olarak belgelendirenlerden bu şart aranmaz.

KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

Madde 4. Sertifika Programına kaydolma hakkını kazanan adayların ön kayıtları yıl içinde kesintisiz olarak alınır, her kurs başlangıcı kesin kayıt yapılmak suretiyle devam eder.

A- TC. Uyruklu Adaylar:

a) Mesleki ve Teknik Açıköğretim Okulu Müdürlüğüne hitaben kursa kayıt olma isteğini belirten dilekçe,

b) Öğrenim belgesinin onaylı fotokopisi,

c) Nüfus cüzdanı fotokopisi,

d) Yeni çekilmiş 4,5x6 cm. boyutlarında 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf,

e) Banka dekontu.

B- Yabancı Uyruklu Adaylar

a) Mesleki ve Teknik Açıköğretim Okulu Müdürlüğüne hitaben kursa kayıt olma isteğini belirten dilekçe,

b) Öğrenim belgesi; Milli Eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’ndan alınmış denklik belgesi,

c) Noterden onaylı pasaport örneği,

d) Yeni çekilmiş 4,5x6 cm. boyutlarında 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf,

e) Banka dekontu.

Aday kursiyerlerin, kayıtlarının yapılabilmesi için; yukarıda sayılan belgeleri eksiksiz olarak TEMFED’e teslim etmeleri, TEMFED ve MEB Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen mali yükümlülükleri yerine getirmiş olmaları, TEMFED’ in ilgili kayıt evrakının ve belgelerin tanzimini yaparak MEB Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’ ne ulaştırması gerekir.

Adaylar, yukarıda belirtilen belgelere ek olarak MEB ve TEMFED tarafından gerekli görülen diğer belgeleri de okula vermek zorundadırlar.

Belgeleri noksan olan adayların kayıtları yapılamaz. Hukuki yönden Kursiyerlik durumu kayıt işlemlerinin tamamlanması üzerine kazanılır.

20-02-2011 03:59 PM
Yeni Yorum Gönder 

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Açık Öğretim Lisesi I. Dönem Sınav soru ve cevapları Kpss Editör 0 1,872 17-03-2011 09:10 PM
Son Yorum: Kpss Editör
  Açık İlköğretim Okulu - II. Dönem Sınavı soruları 06.03.2011 Kpss Editör 0 4,273 05-03-2011 01:08 PM
  Açık Öğretim Fakültesi Sınav Sonuçları Kpss Editör 0 909 15-01-2011 07:42 PM
  Emlak Danışmanlığı- Mortgage Brokerli 2011/ED­_MB-5 Sınav Tarihi Kpss Editör 0 1,790 09-01-2011 03:13 PM
  Elektrik Tesisatçılığı Yetki Belgesi Sözlü Uygulama Sınav Tarihi Kpss Editör 0 1,776 09-01-2011 03:12 PM
  Açık Öğretim Okulu (S.Ü Sertifika Programı Bilgisayar ve Bilgi Yönetim Sınav Tarihi Kpss Editör 0 1,393 09-01-2011 03:06 PM

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Sitede yer alan yazılardan, yazarları ve kaynakları sorumludur.
Kpss Güncel Bilgiler | Anasayfa | Arama | Üye Listesi | İletişim | Kpss Kafe | Yukarı Git | İçeriğe Git | Arşiv | RSS Beslemesi